User:Hani.md/BrudnoPiS

From Uncyclopedia, the content-free encyclopedia

Jump to: navigation, search
Donkey

Znarkotyzowane muły często są używane do przewożenia "Proszku Śmierci" poprzez Europę.

“Czy ktoś wie, jak po polsku jest "Satyra"?”
~ Noel Coward on Shot Your Fuck Up

Popularną wschodnio-europejską metodą na wstrzyknięcie sobie narkotyków, najczęściej heroiny, jest wstrzyknięcie ich sobie w delikatną tkankę genitaliów. Ta praktyka jest nielegalna w wielu krajach Europy (oprócz Polski), jednak staje się ona coraz bardziej popularna w Europejskim Przemyśle Pornograficznych, mających swoje fundamenty w Pradze.

edit Baron Narkotykowy

Narkotyk zwany jako "Polska Koka", według niepotwierdzonych informacji rozprowadzany jest przez Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka i zalewa rynek państw ościennych, przede wszystkim Glaswegię i Norwegię w wyselekcjonowanych miejscach, oznaczonych jako "Opakowanych w Warszawie" - jest to jedynie brytyjska podróbka.

Według niepotwierdzanych spekulacji, źródłem Polskiej Koki jest Gang Wy skurwysyny, największa rodzina mafijna w Polsce. Podobno ich wpływy rozszerzają się również na Rosję i kilka krajów południowo-amerykańskich, w tym Kubę.

edit Instrukcja

Aby dokonać tego haniebnego czynu, potrzebne ci będą:

  • Kilo cracku/heroiny/kociątek-dachowców
  • Obcążki
  • Łyżka
  • Gumowe rękawice
  • Zapalniczka
  • Zardzewiała strzykawka
  • Genitalia

Opcjonalnie:

edit Powiedz narkotykom NIE!

?
Did you know...
narkotyki to 78% całego światowego przemysłu związanego z narkotykami?

W połączeniu z innymi narkotykami (w długotrwałym użyciu) można doznać uczucia podobnego do rytmicznego przytrzaskania głowy i genitaliów (naraz) drzwiami od lodówki. Można również odczuć w ustach delikatny posmak migdałów. Kilka narodowych rządowych agencji stara się zaprzestać tej praktyki (z różnym skutkiem).

edit Linki wewnętrzne

Personal tools
projects